• : 0000 000 00 00
Kolsuz Oyuncu - , Kocaeli

Firma Hakkında

Kolsuz oyuncu 2019 yılında kurulmuş oyun haber platformudur. Amacı oyun haberlerini kullanıcılar ile en hızlı şekilde buluşmasını sağlamak. Ayrıca ücretsiz oyunları da olabildiğince en hızlı şekilde buluşturmayı hedeflemiştir.

 

Bir çok oyunlar hakkında özel taktik, rehber ve bilgilendirici içerikler paylaşmaktadır. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan bu paylaşımlar oyuncuları geliştirmeye ve bir üst seviyeye çıkmasını sağlar. Oyunların içerisinde bulunan hatalar, ve hikayeleri ile ilgili de detaylı içerikler oluşturmaktadır.

 

Pubg haritalar hakkında yaptığı bilgilerin yanı sıra Cs go hakkında yapılan içeriklere ek olarak Smite karakter rehberini paylaşmaktadır. Bunların hepsinin yanında LOL gibi bir çok popüler oyun hakkında da eğlenceli testler oluşturmaktadır. Bir çok oyun için ekstra bilgi veren paylaşımlar yaparken ilk önceliği oyun dünyasının en çok merak ettiği konuları oyuncular ile buluşturmaları. Burada oyuncular aradıkları soruların cevaplarını bulurken hiç bilmedikleri daha önce duymadıkları bir oyun hakkında bilgi alabiliyor. Ayrıca hiç oynamadığı oyunların hikayelerini, incelemeler başlığı altında paylaşılıyor.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

Harita Konum

Belli bir adres yok.

Kocaeli /

Mesaj Formu

QR Code